Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Organizacja pogrzebu w Lublinie

Od wielu lat zajmujemy się organizacją pogrzebów w Lublinie i okolicach. W zakresie tej usługi gwarantujemy naszym Klientom najwyższy poziom usług, pomoc i zrozumienie w tych jakże trudnych dla nich chwilach. Chcemy w możliwie jak największym stopniu odciążyć ich od natłoku obowiązków związanych z odejściem bliskiej osoby, dlatego też oferujemy pomoc w kompletowaniu i wypełnianiu dokumentów, organizacji samej ceremonii oraz przygotowaniu wszystkiego, co jest niezbędne do należytego jej przebiegu. W dbałości o wysoki standard świadczonych usług nasza firma organizuje pogrzeby w Lublinie i okolicach z udziałem wykwalifikowanych pracowników funeralnych, których cechuje empatia i kultura osobista, a także doświadczenie.

Karawan

Do transportu organizowanego w ramach usługi pogrzebowej udostępniamy samochody ekskluzywnych marek, które zawsze są odpowiednio przygotowane, wyposażone i czyste. Na życzenie Klientów przygotowujemy stroiki, wiązanki i wieńce pogrzebowe oraz tabliczki, klepsydry czy nekrologi.

Dysponujemy własną nowoczesną chłodnią oraz domem pogrzebowym wyposażonym w salę pożegnań i kaplicę. Chcemy, aby ostatnie pożegnanie było chwilą kameralną, rodzinną, a panujący spokój nie został przez nic zakłócony.

Dla tych z Państwa, którzy chcą kompleksowo zorganizować pogrzeb w Lublinie udostępniamy szeroki wybór trumien i urn producentów polskich i zagranicznych dostępnych w wielu kolorach i wzorach. Świadczymy też usługi porządkowe i fotograficzne.

Profesjonalna organizacja pogrzebu w Lublinie – Dom Pogrzebowy ,,Charon” - kompleksowo i dostojnie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, zawsze gotowi służyć radą i pomocą.

Załatwimy bezpłatnie wszystkie formalności związane z pogrzebem.

Strona główna  |  O firmie  |  Galeria  |  Oferta  |  Kontakt
Copyright © CHARON 2010 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Freeline.