Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
CHARON - Usługi Pogrzebowe Zakład Usług Pogrzebowych Charon

Witamy na stronie Zakładu Pogrzebowego Charon. Od 1993 r. oferujemy Państwu usługi pogrzebowe w Lublinie, które niezmiennie cechuje wysoka jakość i pełen profesjonalizm. Priorytetem jest dla nas umożliwienie godnego pożegnania osoby zmarłej. Usługi pogrzebowe w Lublinie i okolicach świadczymy z należytym szacunkiem i uszanowaniem przekonań religijnych. Staramy się sprostać wszystkim wymaganiom naszych Klientów.

Doświadczeni pracownicy odznaczający się wysoką kulturą osobistą zapewniają godne wyprowadzenie ciała z domu, jak również zadbają o należyty majestat całej ceremonii pogrzebowej za niewygórowane ceny. Jako jedyni świadczymy całodobowo usługi pogrzebowe w Lublinie.

Rzetelny wizerunek naszej firmy budujemy profesjonalnie wykonując zlecone usługi pogrzebowe. W Lublinie posiadamy kilka oddziałów w dogodnych pod względem komunikacyjnym punktach zlokalizowanych w różnych dzielnicach miasta.

Zapewniamy kompleksową pomoc rodzinom, które stanęły w obliczu śmierci bliskiej osoby i potrzeby zorganizowania pogrzebu. Oferujemy coś więcej niż tylko usługi pogrzebowe w Lublinie – zapewniamy pomoc w trudnej chwili.

Charon - Zakład Pogrzebowy w Lublinie to pomoc w trudnej chwili.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, zawsze gotowi służyć radą i pomocą.

Załatwimy bezpłatnie wszystkie formalności związane z pogrzebem.

Strona główna  |  O firmie  |  Galeria  |  Oferta  |  Kontakt
Copyright © CHARON 2010 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Freeline.